Eragon - Dziedzictwo

Forum poświęcone przygodom Eragona i jego smoczycy Saphiry opisanych w cyklu Dziedzictwo Christophera Paoliniego.


#31 Fri-05-03-10 16:55:21

 Jasnołuska

króliczek

Zarejestrowany: Mon-28-09-09
Posty: 1743

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

Spokojnie- rzekła znużonym tonem Christin-za dwa dni powinien sie obudzić

Co? On nie żyje!- rzekł stłumionym głosem przerażony Jerdock

Jest nieprzytomny, i może nie wygląda dobrze, ale tak naprawdę nic mu nie jest...Nie pozwolę nikomu tak mnie traktować.- Z pasja odrzekła przepiękna elfka.

Straże! Zanieść go do uzdrowiciela- władczym tonem rzekł Jerdock- Chciałbym Cię przeprosić za niego, był chyba w złym chumorze...Poza tym, czy Ty dobrze się czujesz?

Ja? Oczywiście, ale o tej królowej to mówiłeś serio?


Darth// jak edytujesz to dawaj wstaw na początku taki coś "//" i jeśli na początku to podpis przed tym a jeśli na końcu to za tym...


Atra gulia un ilian tauthr ono un atra ono wafse skóliro fra rauthr!

Offline

 

#32 Fri-05-03-10 17:26:55

ArtokV

Moderator

Zarejestrowany: Sat-13-02-10
Posty: 2000

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

Otoczyła go biała poświata.... widział las.... tak odległy.Między drzewami przechodziła pantera olbrzymia, wielkości dużego konia. Koło niej szedł Lampart złoty z brązowymi plamami.Szli jak królowie, nagle obraz znikną..... Zobaczył siebie,prawdziwego siebie brązowe włosy opadały lekko na bladą,wąską twarz. Obok stało monstrum czarne i wielkie, pokryte czarnym jak węgiel,opalizującą sierścią. Po środku stał potwór podobny do 2,ale jego futro było złote pokryte plamami brązu.Nie czół własnego ciała.Podszedł do Elfa, próbował usilnie go dotknąć. Nie potrafił się poruszyć,z całych sił próbował się zbliżyć.Tak! Udało się!.Ale postać zaczęła niknąc stawał się coraz bardziej blada.... aż zniknęła zupełnie.Ujrzał swoje ręce pokryte czarną sierścią. Spojrzał ponownie na Czarnego Kota ,, To ja.Zrozum w końcu!Nigdy się nie zmienisz!``.
Otworzył oczy, zobaczył białe pomieszczenie.Spojrzał w prawo,zobaczył łóżka z rannymi, potem w lewo... to samo.Obok jego miejsca stało lustro.Wstał i powoli podszedł do niego. Ujrzał to czego się obawiał.Z oczy zaczęły płynąć łzy.Ruszył biegiem do wyjścia ze szpitala wojskowego. Przy drzwiach stali żołnierze, spodziewał się oporu,ale strażnicy tylko zasalutowali. Ruszył drogą do swojego pokoju. Usiadł przy stole i patrzył na....... sztylet leżący przed nim,wyglądał jak by łakną krwi..... swojego pana....


Teraz ja piszę// Darth

Offline

 

#33 Fri-05-03-10 18:51:35

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

-A jak miałem mówić? Kocham cię... pokochałem cię od pierwszego wejrzenia... wcześniej romansowałem z kilkunastoma no kilkudziesięcioma ale żadnej nie kochałem... gdy spotkałem ciebie poczułem że nie mogę żyć bez ciebie...
-To są oświadczyny?-spytała się zdezorientowana elfka.
-Nie... jeszcze nie... chyba że chcesz... jeśli tak to zaraz wszystko załatwię...
(JŁ masz 3 możliwości: zgodzić się, nie zgodzić() oraz poczekać)


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#34 Sat-06-03-10 21:10:25

 Jasnołuska

króliczek

Zarejestrowany: Mon-28-09-09
Posty: 1743

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

Teraz twarz elfki miała inny wyraz... wydawała się być...zła!
-przykro mi, ale chyba odmówię...-powiedziała lekko speszona- wogule Cię nie znam, bawisz sie z pierwszą lepsza panną, a ja takich rzeczy nie toleruje, poza tym chyba sie różnimy...-wtedy jej twarz złagodniała.


Atra gulia un ilian tauthr ono un atra ono wafse skóliro fra rauthr!

Offline

 

#35 Sat-06-03-10 21:16:08

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

-Lepiej odejdź z Teirmu!-rzekł grobowym głosem Jerdorck.-Tak lepiej to zrób bo ktoś może będzie chciał się zemścić i coś ci zrobi a tego nie chcę....


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#36 Sat-06-03-10 22:28:47

ArtokV

Moderator

Zarejestrowany: Sat-13-02-10
Posty: 2000

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

Vanlir spojrzał na Jedocka w królewskiej sali.
Musimy ruszać!-Rzekł znudzonym głosem-To konieczne!
Nie.-Odparł grobowo Jerdock.
Cholera!Weź się w garść!-Warkną
Jerdock pościł tą uwagę mimo uszu.Czuł się strasznie... w dodatku Vanir zrobił się wyjątkowo agresywny.
Kurw@!Rusz dupę,przecież to byle jaka elficka dziw..!-Sykną wściekły Vanir.-Ty nic nie rozumiesz?!
Jak śmiesz!-Krzykną Jerdock stając z rzeźbionego fotela...
Vanlir odwrócił się i wyszedł z sali.Zatrzasną z a sobą drzwi,Jerdock opadł na fotel.Ruszył do swojego pokoju.
Hamstaf!-Krzykną,a żołnierz natychmiast do niego podszedł>
Załatw mi najlepszych wojowników,władających magią.-Odparł Vanlir opadając na łoże.-I poproś kowala o wykucie żelaznych rękawic dla mnie.
Hamstaf ruszył w stronę drzwi,wyszedł.Po godzinie wrócił z pięcioma żołnierzami odzianymi w czarne zbroje.Każdy miał na twarzy wytatuowane czarnym tuszem runy.
Są na twoje rozkazy Wielki Kocie!-Rzekł po szlachecku Hamstaf....

Offline

 

#37 Sun-07-03-10 12:56:37

 Jasnołuska

króliczek

Zarejestrowany: Mon-28-09-09
Posty: 1743

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

Christin czuła co sie święci ale nie zamierzała opuścić Teimru.
Vanlir będzie chciał sie zemścić, Jerdock pewnie nie zaraguje [i co on sobie wyobrażał!? Owszem był miły, ale chyba troche chaotyczy...
Dlatego też Christin opuściła swój namiot, użyła pradawnej magii i stała sie niewidzialna, pod taką postacią była bezpieczna, widziała juz szykujący się na nią atak, ale mimo wszystko nadal nie odczuwała lęku.
Zresztą nie widziałą sensu w postępowaniach tych dwóch, najpierw ją werbują, potem proszą o opuszczenie...


Atra gulia un ilian tauthr ono un atra ono wafse skóliro fra rauthr!

Offline

 

#38 Sun-07-03-10 13:04:36

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

"Kurde ona tu jest a Vanlir chce się na niej zemścić... nie pozwolę mu na to! Ch$j z tym że ona się nie zgodziła kocham ją i nie pozwolę jej skrzywdzić! Będzie pod moją opieką... Jakby co obezwładnię Valnira..."


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#39 Sun-07-03-10 13:50:46

ArtokV

Moderator

Zarejestrowany: Sat-13-02-10
Posty: 2000

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

Spojrzał na wojowników.... przeciął rękę przy zgięciu łokcia.Krew spłynęła do miseczki.  Wojownicy zamoczyli palce i zaczęli malować koło na podłodze,pełne run i znaków.Po kilku minutach Vanlir staną na środku.
Wezwijcie duchy!-Odparł spokojnie.
Mężczyźni w czarnych zbrojach stanęli poza kłem i zaczęli szeptać w czarnej mowie.Vanlir czuł przypływ mocy.Duch były słabsze od jego woli.... Każdy w chwili zetknięcia z jego potężnym umysłem ginął wytwarzając energię,która zasilała go.Po godzinie stał się wyjątkowo silny,nie chciał przesadzać z mocą.Chwycił pierścień i wlewał w n niego świeżo przybywająca moc.Jasnostal chłonęła energię ja gąbka...

Offline

 

#40 Sun-07-03-10 14:16:54

 Darel

MG

11530164
Zarejestrowany: Fri-24-04-09
Posty: 10007

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

Miło sobie tu piszecie, a więc, punkciki
DS +5
JŁ +5
AV +6 (miałeś więcej)


"You were my brother, Anakin. I loved you!"
"To koniec Anakin! Mam lepszą pozycję."
"To ty byłeś wybranym. Powiedziano, że zniszczysz Sitchów a nie dołączysz do nich, przywrócisz równowagę mocy, anie zostawisz ją w ciemności!"
"Byłeś mi bratem Anakin. Kochałem cię!"

Offline

 

#41 Sun-07-03-10 15:48:09

ArtokV

Moderator

Zarejestrowany: Sat-13-02-10
Posty: 2000

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

Pierścień stał się ciężki z ilości mocy w nim zawartej.Po pewnym czasie wojownicy skończyli rytuał.
Zostańcie na straży!-Rozkazał mocnym głosem.
Stanął na środku,ćwiczył czary.Stwierdził,że nawet te czary po których dawniej by zemdlał brały mały uszczerbek jego mocy.Przerwał mu Hamstaf który wniósł nową zbroje.Standardowa kolczuga.Za to wyjątkowe naramienniki,nałokietniki i rękawice,były zbudowane z średniej wielkości płatów stali w kształcie skrzydeł nietoperza.Hełm został poprawiony i wyprofilowany,teraz lepiej pasował do jego długiego pyska.Ziają się ochroną zbroi i osobista.Na zbroje rzucił kila ochronnych klątw a na siebie silnie czary,działające z mocy pierścienia.Potem sprawdził ilość mocy w pierścieniu....była ogromna...

Offline

 

#42 Sun-07-03-10 15:57:45

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

"Coś się tu kroi"-pomyślał Jerdorck.
-Władek Zenek macie zebrać 100 najlepszych wojowników i odszukać tą elfkę którą pojmaliście i chronić ją przed każdym! Nawet Valnirem-rzekł mroczny lord.
-Tak się stanie mój lordzie.
"Odszukam Valnira i sprawdzę co on odpierdziela." Jerdorck wyszedł z namiotu i nagle przypomniał sobie nienawiść na twarzy Valnira, to jak nienawidził elfki... "odnajdę ją i wezmę pod moją ochronę. Valnira wyślę na podbicie Nardy a ja w tym czasie zaatakuje Carvahall... Wyrzucę wszystkie nierządnic z mojego namiotu, pokażę jej że ją naprwadę kocham może zmieni zdanie..."

(AV jakbyś mógł to daj JŁ napisać )


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#43 Sun-07-03-10 16:07:00

 Darel

MG

11530164
Zarejestrowany: Fri-24-04-09
Posty: 10007

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

Ds, Carvahall????? WTF??? Przecież to wieś, nie trza tego zajmować...

trza trza bo Jerdorck wie że tam żył Eragon i po za tym skąd będzie żarcie dla wojska?//Darth


"You were my brother, Anakin. I loved you!"
"To koniec Anakin! Mam lepszą pozycję."
"To ty byłeś wybranym. Powiedziano, że zniszczysz Sitchów a nie dołączysz do nich, przywrócisz równowagę mocy, anie zostawisz ją w ciemności!"
"Byłeś mi bratem Anakin. Kochałem cię!"

Offline

 

#44 Sun-07-03-10 17:51:37

ArtokV

Moderator

Zarejestrowany: Sat-13-02-10
Posty: 2000

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

Spoko JŁ ma pierwszeństw.... i nie atakuj mnie bo mam coś fajnego w zanadrzu....

Offline

 

#45 Sun-07-03-10 18:01:47

 Jasnołuska

króliczek

Zarejestrowany: Mon-28-09-09
Posty: 1743

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

ArtokV napisał:

Spoko JŁ ma pierwszeństw.... i nie atakuj mnie bo mam coś fajnego w zanadrzu....

nie atakuj? Ja czy darth? //JŁ

jak cytujesz to pisz normalnie //Darth


Atra gulia un ilian tauthr ono un atra ono wafse skóliro fra rauthr!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mpo-liga.pun.pl www.darkrolepley.pun.pl www.kotycienia.pun.pl www.nasza-ekipa.pun.pl www.turniejefifa.pun.pl