Eragon - Dziedzictwo

Forum poświęcone przygodom Eragona i jego smoczycy Saphiry opisanych w cyklu Dziedzictwo Christophera Paoliniego.


#1 Fri-06-03-09 19:54:58

admin

Administrator

Zarejestrowany: Fri-27-02-09
Posty: 79

Murtagh

Murtagh - Syn Morzana, z czego nie był zadowolony, gdyż utrudniało mu to życie, dobrze władał bronią, towarzyszył Eragonowi od śmierci Broma, właściwie nie wiadomo do końca czy można mu zaufać. Również ścigał Ra'zaców i uratował od nich bohaterów.
'Porwany' przez bliźniaków i nie jako zmuszony do zostania Jeźdźcem. Panuje nad nim Galbatorix, który zna jego prawdziwe imię tak jak i jego smoka, Murtagh przyrzekł mu posłuszeństwo i nic nie może poradzić.

Offline

 

#2 Sat-12-12-09 16:27:59

Skolir

Użytkownik

Zarejestrowany: Sat-12-12-09
Posty: 4

Re: Murtagh

W Eragonie moja ulubiona postać. Odważny, ma cel, nic do stracenia no po prostu super Płakałam jak "umarł", jezu... nie mogłam się pogodzić z tym, nie lubiłam za to Paoliniego
W Najstarszym... no również płakałam jak okazało się że jest pod kontolą Galbatorixa i jeszcze bardziej znielubiłam Paoliniego. Nie wiem co mam o nim sądzić, jedna część mnie go nadal lubi. Rozczarowałam się tym że tak podnieca się swoimi nowymi umiejętnościami i czerpie z tego satysfakcje, oraz również uważa się jako wyższego od Eragona i wcale nie ukrywa swojego zdania na ten temat. Ja myślałam (jeszcze w Eragonie, przed porwaniem), że oni będą razem jak bracia przechodzić trudy walk itp. a tutaj Jeszcze podczas czytania Najstarszego przypadkiem przeczytałam w jakimś komentarzu że Murtagh wróci i wiedziona tą nadzieją z jeszcze większym zapałem czytałam tą książke i równie wielkim zawodem skończyłam...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czteryzywioly.pun.pl www.elita1c.pun.pl www.webowiec.pun.pl www.pokemonevolution.pun.pl www.metin2forums.pun.pl