Eragon - Dziedzictwo

Forum poświęcone przygodom Eragona i jego smoczycy Saphiry opisanych w cyklu Dziedzictwo Christophera Paoliniego.


#526 Sun-25-09-11 20:05:02

 M@fia

Dzieciak Jarocina

4554778
Zarejestrowany: Wed-30-09-09
Posty: 596

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

Millan wyszedł ze swojego namiotu, i stwierdził, że pora porozrabiać. Wysłał więc posłów z listami do każdego ze swoich byłych i teraźniejszych znajomych, tj. Arkaji, Sanixa, Jerdrocka, Christin, Revana i Vanlira.


Witajcie! Poszukuję osób do pewnej ... przygody?  Każdy chętny ma się stawić w karczmie "Pod stęchłym urgalem" w Gil'eadzie. Pozdrawiam - Millan

Po czym zwinął tobołek i udał się do Gil'eadu

/Miasta i twierdze neutralne/ Gil'ead


Nigdy nie kłóć się z idiotą - sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

Offline

 

#527 Thu-15-03-12 17:53:49

ArtokV

Moderator

Zarejestrowany: Sat-13-02-10
Posty: 2000

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

Kurfa-Szepnął Vanlir.Już dobre 3 dni stał w 1 miejscu i cholernie bolały go nogi.Słyszał całą rozmowę,na własne oczy widział jak Revan zmiękł pod naporem wroga."Prawdziwy ja nie istnieje,jednak ciągle czuje jego emocje,pozostała ciemność i długa droga bez wyjścia prowadząca w 1 miejsce tam gdzie schodzą się wszystkie ścieżki,nie mogę tak żyć...pozostaje tylko..."Ostatni raz spojrzał na swoich dawnych przyjaciół,z łzami w swoich tajemniczych fioletowych oczach.Teleportował się daleko w Góry Beorskie tak wysoko że nie mógł oddychać.Spojrzał w czyste błękitne niebo..."To nie jest moje miejsce,nie zasługuję na nie".Poczuł wzbierającą w sobie magie,w szaleńczym tempie wypełniała całe jego ciało.Czysta moc niszczyła tkanki pustosząc jego organizm kiedy byl juz na skraju przytomności szepnął te słowa,mógł ich nie wymawiać...mógł umrzeć w ciszy,może próbował się pocieszyć...tego nikt nie wie.Kocia sylwetka zniknęła w błysku na wszystkie strony wyprysnęła rozgrzana materia.Eksplozja...huk a potem nienaturalny spokój.Błysk bylo widac w całej Alagaesi w tej jednej chwili twarze setek tysięcy ludzi zamieszkujących ten kontynent były zwrócone w jedno miejsce.Vanlir widział tylko ciemność,ale nie taką w której zbłądził.Ta była inna kojąca,opatulająca swymi czarnymi mackami jak matka tuląca swoje dziecko.Na jego pysku po raz pierwszy od długiego czasu spoczął blogi uśmiech.Z góry na której jeszcze chwile temu stał pozostały tylko wielkie odłamki skalne a pośród nich na samym środku rozrzuconych trzewi góry stało drzewo.Od tamtego czasu stało się drogowskazem dla zagubionych podróżnych a nawet tych którzy jak Vanlir zabłądzili we własnym umyśle.Ci którzy wyczuwają magie nie widza pnia ani liści tylko błyszczący punkt migoczący zachęcająco jak by chciał powiedzieć "podejdźcie do mnie...chętnie opowiem wam swoja historie".Jednak dla Vanlira nic to nie znaczyło pragnął tylko by jego najbliżsi zrozumieli...i do ostatniej chwili w głębi serca czuł że tak się stało...

Wiem że gra jest już skończona,albo jest pauza.Napisałem to bo nie lubię niedokończonych spaw wiem ze nie robi to wrażenia ale pisałem na szybko

Offline

 

#528 Sat-17-03-12 11:24:58

 M@fia

Dzieciak Jarocina

4554778
Zarejestrowany: Wed-30-09-09
Posty: 596

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

(Ładne, fajny pomysł. Aż dam Ci za to punkta, szaleję! )


Nigdy nie kłóć się z idiotą - sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

Offline

 

#529 Sat-17-03-12 20:22:35

ArtokV

Moderator

Zarejestrowany: Sat-13-02-10
Posty: 2000

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

Haha dziękuje bardzo jak już kończymy grę to wybuchowo Może nawet dalsza zabawa miała by sens jednak jest za mało osób naprawdę wciągające było te całe knucie żeby kogoś przechytrzyć Szkoda było mi go zabijać w końcu kiedyś go stworzyłem hehe ale tak będzie dla niego lepiej

Offline

 

#530 Mon-19-03-12 17:22:24

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

Można by zagrać jeszcze raz tylko teraz od nowa na jaśniejszych zasadach i z większymi ograniczeniami ;p I zebrać jeszcze parę osób


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#531 Mon-19-03-12 18:19:48

ArtokV

Moderator

Zarejestrowany: Sat-13-02-10
Posty: 2000

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

Trzeba ponownie tchnąc życie w nasze forum Załatwię ogranietych gości jak mi się uda.Oooo tak ograniczenia musza być bo Faf był jak Chuck Norris na sterydach xD

Offline

 

#532 Mon-19-03-12 18:54:14

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

Ja też aniołkiem nie byłem ;p


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#533 Mon-19-03-12 21:14:34

ArtokV

Moderator

Zarejestrowany: Sat-13-02-10
Posty: 2000

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

Eee tam ciągle cięgi dostawałeś ;p Gdyby nie ten banik to myślę ze historia zakończyła by się śmiercią twojej postaci Jak by co mogę zając się regulaminem i trzonem fabularnym nowej gry(umiejscowienie w czasie,ogólny zarys sytuacji politycznej itp) ale na razie mi się nie chce bo mam duzo do nauki,wiec najwczesniej  w nast tygodniu a wydaje mi się żę nie am co się spieszyć bo wchodzimy tu w 4 to od czasu do czasu

Offline

 

#534 Tue-20-03-12 20:29:09

 M@fia

Dzieciak Jarocina

4554778
Zarejestrowany: Wed-30-09-09
Posty: 596

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

Darel ma moda, ma adresy poczty i ip, można by wszystkich pościągać. Ja mam jeszcze nr gg od Walera, kolegi Darela. Tylko ZO i JŁ by wbić musiały, bo to w sumie trzon gry był, walka DB i AV o JŁ


Nigdy nie kłóć się z idiotą - sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

Offline

 

#535 Wed-21-03-12 18:21:54

ArtokV

Moderator

Zarejestrowany: Sat-13-02-10
Posty: 2000

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

Naprawdę nie wiem o czym wtedy myślałem,kiedy to pisałem Musiałem być zdrowo najebany,teraz sie to nie powtórzy bo mam teraz umiar do alkoholu pewne wydarzenia mnie nauczyły że lepiej nie przesadzać

Offline

 

#536 Wed-21-03-12 19:07:29

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

Ja byłem taki na trzeźwo przeważnie... i jak sobie to pomyślę to... xd


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#537 Thu-22-03-12 19:03:06

 Zielonooka

Tańcząca z Cieniami

Skąd: to pytanie?
Zarejestrowany: Sat-10-10-09
Posty: 2963

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

jestem za reaktywacja wg to czesc wszystkim


Codziennie to samo gówno. S.K.

Offline

 

#538 Thu-22-03-12 19:08:22

ArtokV

Moderator

Zarejestrowany: Sat-13-02-10
Posty: 2000

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

O tak Siemanko! Skoro mamy już starych znajomych prawie wszystkich,no może jeszcze JŁ ale jej aktywności forumowej nie widziałem od 1.5 roku Trzeba ruszyć 4 litery i coś popracować,ja nie pracujeje bo jestem stary i zmęczony xD Ale wam życzę miłej roboty.Nad czym? Coś wymyślicie ;p

Offline

 

#539 Thu-22-03-12 19:14:06

 Zielonooka

Tańcząca z Cieniami

Skąd: to pytanie?
Zarejestrowany: Sat-10-10-09
Posty: 2963

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

stary i zmeczony ..... oj tam oj tam..... dasz rade







mógłbyś coś wreszcie zrobić dla spolecznosci forum


Codziennie to samo gówno. S.K.

Offline

 

#540 Thu-22-03-12 21:08:23

 M@fia

Dzieciak Jarocina

4554778
Zarejestrowany: Wed-30-09-09
Posty: 596

Re: Miasta i Twierdze Neutralne / Teirm

Dawaj dawaj AV, my Cię wystrugamy z tego drzewa. Jeszcze nie wiem jak, ale damy radę
Ma ktoś kontakt do Darela i JŁ ?


Nigdy nie kłóć się z idiotą - sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.transformersforum.pun.pl www.pokefireonline.pun.pl www.forumdlainteligentnych.pun.pl www.kaishaku.pun.pl www.modthesims3.pun.pl