Eragon - Dziedzictwo

Forum poświęcone przygodom Eragona i jego smoczycy Saphiry opisanych w cyklu Dziedzictwo Christophera Paoliniego.


#1 Fri-12-03-10 20:06:49

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Takie tam najważniejsze rzeczy

Regulamin

1. Nie wolno obrażać innych użytkowników.
2. Nie stosuję nakazu długości postów, prosiłabym jednak, by miało to w miarę ręce i nogi.
3. Przekleństwa są dozwolone, prosiłabym jednak, by nie rzucać mi wyrazami na k, ch i p gdzie popadnie, tylko adekwatnie do sytuacji.
4. Nie wolno sterować postaciami innych graczy. No chyba że ktoś się zgodzi
5. Trzeba stosować się do zasad ortografii i interpunkcji i pisać składne, logiczne posty.(Oczywiście jeśli już ktoś musi robić błędy to niech je robi)
6. Uwagi gracza nie należące do postaci piszemy z przerwą pod spodem, po dwóch ukośnikach, najlepiej mniejszą czcionką.
7. Jeśli chce się gdzieś przemieścić to piszemy //(np.)Naboo//
Walki są rozpatrywane przez MG. W takich sprawach proszę pisać do mnie na PW lub GG


P.S ja będę MG w tej grze. Moja postać będzie mistrzem Jedi.

Akcja gry dzieje się mniej więcej 300 ABY


Imię:

Nazwisko:

Przydomek: (jeśli takowy jest)

Rasa: (Wszystkie z uniwersum)

Wiek:(nie można dawać za starej)

Historia: (uwaga dla Jedi/Mrocznych Jedi(Sithem nie będzie nikt grał)- Jedi lub Mroczny Jedi powinien przejść szkolenie u jakiegoś rycerza/Mistrza)

Wygląd:

Charakter:

Profesja: (Kim postać jest z zawodu, czym się zajmuje? Profesje są jak najbardziej dowolne, proszę pamiętać jedynie o uwarunkowaniach rasowych; załóżmy, Hutt raczej nie będzie Jedi)

Cel postaci: (do czego dąży postać, tylko nie pisać "Dąży do zaprowadzenia pokoju." albo że do niczego nie dąży).

Ekwipunek: (Co posiada nasza postać, czy ma jakiś środek transportu, na przykład statek lub ścigacz? Od tego zależy też, ile może postać wziąć; wiadomo, że sama nie jest w stanie zbyt wiele udźwignąć)

Strona Mocy:(Jasna/Ciemna/brak(wtedy wrażliwość na moc równa się zero)

Styl walki mieczem świetlnym(dotyczy tylko Jedi i mrocznych Jedi)

50 punktów do rozdzielenia:
- Siła:
- Szybkość:
- Kondycja:
- Wytrzymałość
- Inteligencja:
- Wrażliwość na moc:


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

#2 Fri-12-03-10 20:16:30

 Darel

MG

11530164
Zarejestrowany: Fri-24-04-09
Posty: 10007

Re: Takie tam najważniejsze rzeczy

Jedno małe pytanie, trzeba podawać ilość midichlorianów?


"You were my brother, Anakin. I loved you!"
"To koniec Anakin! Mam lepszą pozycję."
"To ty byłeś wybranym. Powiedziano, że zniszczysz Sitchów a nie dołączysz do nich, przywrócisz równowagę mocy, anie zostawisz ją w ciemności!"
"Byłeś mi bratem Anakin. Kochałem cię!"

Offline

 

#3 Fri-12-03-10 20:25:22

 Darth Bane

kotek

226722
Call me!
Skąd: Korriban
Zarejestrowany: Wed-07-10-09
Posty: 7297

Re: Takie tam najważniejsze rzeczy

Ilość midichorianów? nie... wystarczy przydzielić punkty do wrażliwości na moc...

P.S. Jedi i Mroczni Jedi zaczynają gre na poziomie Padawana... ja prawie nie będę grać... chyba że będzie coś ważnego się działo


"Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to ku$wy!"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.somethingaboutdance.pun.pl www.logistykaaon.pun.pl www.hodowlaptasznikow.pun.pl www.tol-calen.pun.pl www.kkw29.pun.pl